İş Ortaklığı Modellerimiz

Başlıca birliği modellerimiz;
  • Özel Entegratörlük Platform,
  • Özel Entegratörlük Platform Kiralama
  • Özelleştirilmiş Platform (White Label)
  • Kanal İş Ortaklığı
  • ERP İş ortaklığı,
  • Yazılım & Çözüm İş ortaklığı,
  • Dağıtıcı İş Ortaklığı,
  • Bayi İş Ortaklığı 
Özel Entegratörlük Platform 
İzibiz elde ettiği birikim ve deneyimi Özel Entegratör olarak e-dönüşüm pazarında yer almak isteyen firmalar ile paylaşmaktadır. İzibiz bu bağlama kendi özel Entegratörlük çözümlerini müşteri BT alt yapısı üzerinde kurmakta ve yönetmektedir. 

Özel Entegratörlük Platform Kiralama 
Özel entegratör olarak faaliyet göstermek isteyen ancak bir satın alım maliyetine katlanmak istemeyen firmalar için uygun bir modeldir. Bu modelde Firmanın gösterdiği BT Alt Yapısı üzerine izibiz yazılımları kurulmakta ve yönetilmektedir. Lisans kiralama modeli olarakta isimlendirilen bu modelde müşteri ister ise devam eden yıllarda lisans haklarını alabilir.

Özelleştirilmiş Platform (White Label)
İzibiz iş ortağı olarak kendi renkleri ve logosu ile birlikte kendine ait bir domain üzerinden e-dönüşüm çözümlerinin sunulduğu bir modeldir. Bu modelde yazılımlar ve alt yapı izibiz üzerinde olmaktadır.

Kanal İş Ortaklığı
İçerisinde birden fazla ERP veya ERP ve ERP ye bağlı birden fazla Dağıtıcı, Bayi yapılanması bulunduran gelişmiş organizasyonlar ile yapılan iş ortaklığını ifade eder.  

ERP İş ortaklığı
Kendine ait yazılımları ile sahada faaliyet gösteren firmalar ile yapılan iş ortaklıklarını ifade eder. ERP iş ortakları sadece ön muhasebeye sahip yazılımlar olabileceği gibi daha karmaşık ERP yazılımları içinde geçerlidir.  

Yazılım & Çözüm İş ortaklığı
Herhangi bir ERP veya Muhasebe yazılıma bağlı olarak veya bağımsız şekilde yazılım ve ek çözümler geliştiren yazılım firmaları ile yapılan iş ortaklığını ifade eder.
 

Dağıtıcı İş Ortaklığı 
İzibiz yetkili iş ortağı olarak belli bir ERP ye ait bayilere hizmet verme yetkisine sahip veya birden fazla noktada satış yapabilme yeteneğine sahip firmalar ile yapılan iş ortaklığı modelidir.
 

Bayi İş Ortaklığı
İzibiz ile direk çalışan veya belirli bir ERP, muhasebe yazılımı özelinde faaliyet gösteren firmalar ile yapılan iş ortaklığı modelini ifade eder.